www.minervazdravi.com

Výstavy Minerva
Výstavy v roce 2017 > 61. Minerva – výstava zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu

61. Minerva – VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Ve znamení divoké přírody

Víte, že 3. březen byl vyhlášen Dnem divoké přírody? Proto i 61. Minerva - VÝSTAVA ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU, která se uskuteční 4. – 5. 3. 2016 v Michnově paláci na Malé Straně, se ponese právě ve znamení divoké přírody, ze které jsme se všichni zrodili, a proto si všichni v sobě uchováváme její nespoutanost, divokost, sílu i krásu. A co zajímavého můžete na této legendární výstavě zažít?

Stromové esence Platbos

Les Platbos v jižním cípu Afriky je velkou botanickou záhadou. Roste v něm 13 druhů vzácných dřevin, které nikde jinde na světě nenajdeme pohromadě. Mnohé z nich jsou staré více než 1000 let a společně vytvářejí neobyčejně silné, stabilní a harmonické energetické pole. A právě tuto energii můžete prožít na vlastní kůži prostřednictvím esencí ze starověkých stromů lesa Platbos.

Byliny nejen z pralesa

Amazonský prales, velehory Himaláje, Sibiř – všechny tyto oblasti disponují nenarušenou divokou přírodou, v jejímž nitru rostou léčivé rostliny s mimořádným ozdravným potenciálem. V kterých případech bychom jim měli dát přednost před bylinami z našich luhů a hájů? A jak s jejich pomocí získat ztracenou vitalitu, podpořit imunitu či sexuální výkonnost?

Šamanské rituály

V divokých koutech světa, ať už jde o Peru, Mexiko, Sibiř či Mongolsko, je stále živá šamanská tradice, která tamní obyvatele propojuje s přírodou i duchovními světy, které nás přesahují. Proč je ale šamanismus tolik přitažlivý i pro nás? Proč nám může pomoci v případech, kdy západní medicína selhává? A jak nám může být prospěšný na cestě k osobnímu růstu? Získejte nejen odpovědi na tyto otázky, ale též si na vlastní kůži vyzkoušejte šamanské rituály, meditace a léčení.

A navíc…

… zajímavé přednášky a workshopy souběžně ve třech sálech, prověření odborníci na klasickou i alternativní medicínu, zdravotní pomůcky, léčivé přípravky i spousta dalších věcí pro zdraví, harmonii i jen tak pro radost.

Pozvánka

© Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE, 2003–2017
Logo Minerva® je registrovanou ochranou známkou.

O nás / kontakt

Výstavy Minerva

Noviny Minerva

Akademické soboty

Fotogalerie

Centrum Minerva

Prodej knih

Nabídka pořadů

Partneři

Archiv t. z.

www.minervazdravi.com

Kontakt

Mgr. Helena Erdélyiová – agentura ERDELINE
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Minerva – oáza zdraví a pohody
Sokolovská 82, Praha 8
erdelin@volny.cz
777 556 871, 222 310 031

Počítadlo

www.toplist.cz

Novinky

Připravujeme 61. Minervu – výstavu zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu

V roce 2017 otevíráme studium ve spolupráci s Ing. Bourou